دانلود آهنگ رضا بهرام لطف(تا تو از راه رسي پنجره ها باز بمانند)

دانلود آهنگ رضا بهرام لطف(تا تو از راه رسي پنجره ها باز بمانند) به همراه متن آهنگ و کيفيت اصلي از سايت آهنگدون

Download New Song Reza Bahram Lotf With Text And Best Quality From Ahangdoon

رضا بهرام لطف(تا تو از راه رسي پنجره ها باز بمانند),آهنگ لطف(تا تو از راه رسي پنجره ها باز بمانند) رضا بهرام,دانلود آهنگ لطف(تا تو از راه رسي پنجره ها باز بمانند) رضا بهرام,

متن آهنگ لطف(تا تو از راه رسي پنجره ها باز بمانند) رضا بهرام:

???? ????? ????

ببين عاشق شدم اي رهگذ ر مرا هرجا که شد با خود ببر باور کن تا تو از راه رسي شاعران شعر سرايند قوم مردان مبارز به اين شهر بيايند تا تو از راه رسي پنجره ها باز بمانند مرد و زن بر سر هر کوچه آواز بخوانند خالي از لطف نباشد گذري کني از اين کوچه بن بست خالي از لطف نباشد بر دل غم زده ما بکشي دست من توقع ندارم همنشينم شوي اي حضرت دريا خالي از لطف نباشد بزني موج بر اين ساحل تنها زيباي من تنها تويي صبر و قرار من همه دار و ندار من نخواهي بگذري از اين دل آزرده من . بي تو که لبخندي دگر با من نميماند همه دنيا که ميداند تويي حال خوش اين باور پژمرده من . ماه شب گرد کجا کجا صورت ماه تو کجا شب بي نور کجا زلف سياه تو کجا دل مغرور مرا ببين رساندي به کجا هي شدم حرف زبان همه عالم به خدا زيباي من تنها تويي صبر و قرار من همه دار و ندار من نخواهي بگذري از اين دل آزرده من . بي تو که لبخندي دگر با من نميماند همه دنيا که ميداند تويي حال خوش اين باور پژمرده من .

‎‌‌‌‌‌‌ ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ‎???? ????? ????

رضا بهرام لطف(تا تو از راه رسي پنجره ها باز بمانند)

دانلود آهنگ هاي جديد و شاد محسن ابراهيم زاده

دانلود فول آلبوم رضا بهرام

دانلود آهنگ سارن درد

دانلود آلبوم 30 سالگي احسان خواجه اميري

دانلود آهنگ رضا بهرام لطف(تا تو از راه رسي پنجره ها باز بمانند)

دانلود آهنگ فرشيد امين دل

دانلود زندگي نامه ، بيوگرافي و فول آلبوم بهزاد ليتو

تو ,رسي ,راه ,لطف ,ها ,بمانند ,از راه ,تا تو ,تو از ,راه رسي ,رسي پنجره
مشخصات
آخرین جستجو ها